Szukaj w serwisie

Kategorie:

HoReCa | Artykuły gospodarstwa domowego | Opakowania | Logistyka | Automaty vendingowe

Tutaj jesteś: Technologia / Opakowania

Okrągłe wiadra jednoobrzeżowe o pojemności 12, 25 i 33 litrów

kategoria: Opakowania
Okrągłe wiadra jednoobrzeżowe o pojemności 12, 25 i 33 litrów
Okrągłe wiadra jednoobrzeżowe o pojemności 12, 25 i 33 litrów

Plast-Box, jeden z najnowocześniejszych producentów opakowań z tworzyw sztucznych w Europie, wprowadził do oferty nowe okrągłe wiadra jednoobrzeżowe o pojemności 12, 25 i 33L. Ich konstrukcja spełnia wymagania UE dotyczące przechowywania produktów spożywczych, a także ułatwia paletyzację w procesie napełniania i w transporcie.

Nowością w ofercie Plast-Boxu jest też możliwość aplikacji etykiet IML na okrągłym wiadrze 17,5L typu 11-1750 BIS. Rozszerzenie oferty produktowej jest efektem sfinalizowania przez spółkę kolejnego etapu procesu inwestycyjnego zaplanowanego na lata 2012-2013.

W nowych wiadrach jednoobrzeżowych plomba została zaprojektowana w sposób uniemożliwiający oderwanie jej od wiadra, co stanowi obecnie wymóg Unii Europejskiej wobec opakowań produktów spożywczych. Ponadto, specjalna konstrukcja pokrywki ułatwia jej paletyzację na linii technologicznej i zapewnia stabilizację w transporcie. Nowością jest również rozwiązanie techniczne ułatwiające czyszczenie opakowań. Wprowadzone do oferty produkty mogą być zdobione w nowoczesny i zaawansowany graficznie sposób, są dostępne w bogatej kolorystyce i z licznymi opcjami kompletacyjnymi.

- Nowe wiadra jednoobrzeżowe zastępują nasze wcześniejsze modele. Są bardziej atrakcyjne projektowo i dostosowane do aktualnych potrzeb rynku. Mają przeznaczenie uniwersalne, konstrukcyjnie są też dostosowane do potrzeb branży spożywczej. Są lżejsze, a przez to bardziej ekonomiczne i przyjazne środowisku - komentuje Andrzej Sadowski, członek zarządu Plast-Box SA. - Zupełną nowością w naszej ofercie jest wiadro o pojemności 25L. Zdecydowaliśmy się na jego produkcję ze względu na liczne zapytania od naszych zagranicznych klientów, zwłaszcza z Wielkiej Brytanii, Francji, Belgii i Irlandii. Co więcej, mamy już zamówienia na ten produkt na przykład z Austrii. Jest to więc głównie nasz produkt eksportowy, ale liczymy, że również krajowi odbiorcy będą zainteresowani tą pojemnością - dodaje Andrzej Sadowski.

Odpowiedzią na zapotrzebowanie rynków europejskich jest również wprowadzenie przez Plast-Box technologii umożliwiającej zdobienie etykietami IML okrągłych wiader typu 11-1750 BIS o pojemności 17,5L. Jest to obecnie największy pojemnik produkowany przez Plast-Box zdobiony przy zastosowaniu tego rozwiązania. Zapewnia ono klientom możliwość aplikacji na opakowaniach skomplikowanych projektów graficznych ułatwiających właściwy opis i atrakcyjne wyróżnienie produktów.


powrót

 

Dodaj komentarz:

Autor komentarza:
Treść komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuję regulamin

Wasze komentarze:

Aktualnie brak komentarzy

Szukaj:

 

PROJEKT I WYKONANIE: www.themedia.pl
GŁÓWNA | O NAS | REKLAMA | POLITYKA PRYWATNOŚCI | KONTAKT
Copyright © 2010 by www.PoradnikSpożywczy.pl Wszelkie prawa zastrzeżone