Szukaj w serwisie

Kategorie:

HoReCa | Artykuły gospodarstwa domowego | Opakowania | Logistyka | Automaty vendingowe

Turystyczne urzadzenia solarne do gotowania ID COOK

Turystyczne urzadzenia solarne do gotowania ID COOK
Turystyczne urzadzenia solarne do gotowania ID COOK

W trosce o zaspokojenie oczekiwań wszystkich swoich klientów i współpracę z prestiżowymi sieciami sprzedaży, marka IDCOOK poszukuje importerów i dystrybutorów na rynkach zagranicznych.

Kuchenka solarna, grill solarny, a nawet zapalniczka solarna - firma IDCOOK oferuje całą gamę produktów przydatnych dla każdego, z których można korzystać w dowolnym miejscu. IDCOOK, wiodący obecnie w Europie producent solarnych urządzeń do gotowania, zamierza kontynuować rozwój na arenie międzynarodowej. Obecnie IDCOOK sprzedaje swoje produkty za pośrednictwem sieci dystrybucji, takich jak sklepy Outdoor, sieci sprzedaży o profilu ekologicznym, a także centra ogrodnicze i sieci sklepów dla majsterkowiczów.

Dzięki takim urządzeniom jak solarny grill COOKUP200 i COOKUP INOX, przygotowanie grillowanych potraw będzie możliwe wszędzie: w ogrodzie, na wycieczce lub na plaży. Solarny grill może być zmontowany i gotowy do użytku w ciągu kilku minut. Pieczenie na nim nie stworzy żadnego problemu, zaś jedynym źródłem energii będą promienie słońca.

SUNCOOK+ i SOLAR COOKING KIT to urządzenia, które umożliwią zdrowe i ekologiczne przygotowanie posiłków tak jak na tradycyjnej kuchni, przy wykorzystaniu promieniowania słonecznego jako jedynego źródła energii. Gotowanie przy użyciu kuchenki solarnej pozwoli na nowo odkryć prawdziwy smak potraw i zachować ich wartość odżywczą.

Zapalniczka solarna, modny przedmiot roku 2011, to ekologiczny gadżet, umożliwiający w ciągu zaledwie kilku sekund zapalenie papierosa.

Zapalniczka może być wykonana na indywidualne zamówienie i stać się ciekawym przedmiotem promocyjnym.


powrót

 

Dodaj komentarz:

Autor komentarza:
Treść komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuję regulamin

Wasze komentarze:

Aktualnie brak komentarzy

Szukaj:

 

PROJEKT I WYKONANIE: www.themedia.pl
GŁÓWNA | O NAS | REKLAMA | POLITYKA PRYWATNOŚCI | KONTAKT
Copyright © 2010 by www.PoradnikSpożywczy.pl Wszelkie prawa zastrzeżone