Szukaj w serwisie

Kategorie:

Temat na czasie | Nowości rynkowe | Ciekawostki | Wydarzenia | Branżowe news'y | Ze świata | Prawo | Finanse

Tutaj jesteś: Aktualności / Branżowe news'y

Zmiana dystrybucji sosów TABASCO

kategoria: Branżowe news'y
obrazek aktualności
Zmiana dystrybucji sosów TABASCO

Już jesienią Develey Polska zaoferuje moc pikantnych wrażeń wszystkim wielbicielom ognistych produktów. Z początkiem września firma rozpoczyna współpracę z firmą MclLhenny Co. producentem oryginalnych sosów TABASCO®, będąc jej wyłącznym przedstawicielem w Polsce. Sosy TABASCO® to amerykańska marka z ugruntowaną międzynarodową pozycją.

TABASCO® to marka z temperamentem, która w niezwykły sposób łączy w sobie dwie moce: ostrość i smak. Czy będzie to sos z nutą czosnku, ostry czerwony klasyk czy łagodny aromatyczny sos zielony, każdy z nich nadaje wielu potrawom to „coś". Zapewnie niejeden koneser pikantnego smaku wie, że sos TABASCO® ma bogatą historią oraz tradycję. Jak podaje legenda w 1868 r. Edmund Mcllhenny otrzymał od podróżnika garść papryczek meksykańskiego pochodzenia z zachętą doprawiania nimi potraw. Zasiał je, a z ich dojrzałych strączków wyprodukował sos TABASCO®, który już od ponad 140 lat sprzedawany jest w ponad 160 krajach świata. Firma nadzoruje uprawy wszystkich papryk używanych w sosach TABASCO®, które gdy osiągają dojrzałość są ręcznie zbierane przez członków rodziny McIlhenny. Jak mówi jeden z ojców marki „Od 1868r, rodzina McIlhenny jest w pełni oddana produktom najwyższej jakości, które wyostrzają smak potraw. Naszą misją jest zapewnienie, aby logo TABASCO® było gwarantem najwyższej, bezkompromisowej jakości."

zdjecie
Tabasco original - małe opakowanie
Przejęcie dystrybucji produktów TABASCO® przez markę Develey Polska to kolejne potwierdzenie renomy marki. „Cieszymy się z tego, że zarówno klienci jaki i producenci dobrej jakości produktów darzą naszą markę zaufaniem"- podkreśla Monika Rucińska Brand Manager marek TABASCO® oraz Kikkoman. Develey to marka z ponad 160-letnią tradycją, znana i ceniona na rynkach międzynarodowych, obecnie jest jednym z największych producentów musztard, sosów delikatesowych oraz dressingów w Europie. Oprócz sosów TABASCO® firma jest dystrybutorem marki Kikkoman, obecnie największego i najbardziej znanego producenta sosu sojowego na świecie.


powrót

 

Dodaj komentarz:

Dodaj swój komentarz
Autor komentarza:
Treść komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuję regulamin

Wasze komentarze:

autor: paulina22
dn. 03.01.2012 godz. 19:50:55
sos tabasco chilli to nie jest wcale takie pikantne jak dla mnei czuc za mocno ocet ale jeszcze przejdzie juz lepiej jesli ktos chce kupic sos piri piri;p;p
autor: paulina22
dn. 03.01.2012 godz. 19:50:33
sos tabasco chilli to nie jest wcale takie pikantne jak dla mnei czuc za mocno ocet ale jeszcze przejdzie juz lepiej jesli ktos chce kupic sos piri piri;p;p
Szukaj:
 

PROJEKT I WYKONANIE: www.themedia.pl
GŁÓWNA | O NAS | REKLAMA | POLITYKA PRYWATNOŚCI | KONTAKT
Copyright © 2010 by www.PoradnikSpożywczy.pl Wszelkie prawa zastrzeżone